(Subject to change)

CELEBRANT: ARCHBISHOP NELSON J. PEREZ

Saturday, January 22, 10 a.m., St. Pius X, Broomall
Wednesday, January 26, 4 p.m., St. Joseph, Aston
Saturday, January 29, 10 a.m., Our Lady of the Rosary, Coatesville
Sunday, January 30, 10 a.m., St. Philip Neri, Pennsburg
Wednesday, February 2, 5 p.m., Epiphany of Our Lord, Philadelphia
Saturday, February 5, 10 a.m., St. John Fisher, Boothwyn
Saturday, February 26, 10 a.m. and 1 p.m., St. Maximilian Kolbe, West Chester
Thursday, March 3, 4 p.m., St. Jerome, Philadelphia
Monday, March 7, 4 p.m., St. Eugene, Primos
Sunday, March 20, 11 a.m., St. Gabriel of the Sorrowful Mother, Avondale
Wednesday, March 23, 4 p.m., St. Nicholas of Tolentine, Philadelphia
Sunday, March 27, 3 p.m., Sacred Heart (Manoa), Havertown
Wednesday, March 30, 4 and 7 p.m., Our Lady of Mount Carmel, Doylestown
Saturday, April 2, 11 a.m., St. Luke the Evangelist, Glenside
Wednesday, April 6, 4 p.m., St. Andrew the Apostle, Drexel Hill
Saturday, April 9, 10 a.m. and 2 p.m., St. Bede the Venerable, Holland
Wednesday, May 18, 4 p.m., St. Matthew, Philadelphia
Wednesday, May 25, 4 p.m., St. Rose of Lima, North Wales
Wednesday, June 1, 4 p.m., St. Thomas of Villanova, Rosemont
Monday, June 6, 6 p.m., St. Joseph, Spring City
Wednesday, June 8, 6 p.m., St. Veronica, Philadelphia

CELEBRANT: MOST REVERENT TIMOTHY C. SENIOR
Auxiliary Bishop of Philadelphia

Thursday, February 10, 4 p.m., St. Monica, Berwyn
Sunday, February 20, 12 p.m., St. Peter the Apostle, Philadelphia
Thursday, February 24, 4 p.m., St. Richard, Philadelphia
Sunday, March 6, 11 a.m., Holy Cross, Springfield
Saturday, March 12, 10 a.m., St. Christopher, Philadelphia
Thursday, March 17, 4 p.m., St. Maria Goretti, Hatfield
Saturday, March 19, 10 a.m., Our Lady of Peace, Milmont Park
Thursday, March 24, 6 p.m., St. Joseph, Collingdale
Sunday, March 27, 11 a.m., St. Philip Neri, Philadelphia
Sunday, April 3, 10 a.m., Stella Maris, Philadelphia
Saturday, April 9, 11 a.m., St. Stanislaus, Lansdale
Thursday, April 21, 5 p.m., Holy Innocents, Philadelphia
Saturday, April 23, 11 a.m., Our Lady of Consolation, Parkesburg
Sunday, April 24, 11 a.m., Cathedral Basilica of SS. Peter and Paul, Philadelphia
Saturday, April 30, 10 a.m. and 1 p.m., St. Elizabeth, Uwchlan
Sunday, May 1, 11 a.m., St. Agatha-St. James, Philadelphia
Thursday, May 5, 4 p.m., St. Timothy, Philadelphia
Sunday, May 8, 11:30 a.m., Old St. Joseph’s, Philadelphia
Thursday, May 12, 4 p.m., St. John Neumann, Bryn Mawr
Sunday, May 15, 11 a.m., Our Lady of Consolation, Philadelphia
Sunday, May 29, 10 a.m., St. Joseph, Coatesville

CELEBRANT: MOST REVEREND JOHN J. MCINTYRE
Auxiliary Bishop of Philadelphia       

Thursday, February 17, 6 p.m., Our Lady of Lourdes, Philadelphia
Saturday, February 26, 11 a.m., St. Genevieve, Flourtown
Saturday, March 5, 11 a.m., St. John Cantius, Philadelphia
Thursday, March 10, 4 p.m., Epiphany of Our Lord, Plymouth Meeting
Saturday, March 12, 11 a.m., St. Hilary, Rydal
Sunday, March 13, 11 a.m., Divine Mercy, Philadelphia
Thursday, March 17, 4 p.m., St. Mary Magdalen, Media
Saturday, March 19, 10 a.m. and 1 p.m., St. Joseph, Downingtown
Thursday, March 24, 4 p.m., Nativity of Our Lord, Warminster
Thursday, March 31, 4 p.m., St. Helena, Blue Bell
Thursday, April 7, 4 p.m., St. John Chrysostom, Wallingford
Saturday, April 23, 11 a.m., St. Francis of Assisi, Norristown
Sunday, April 24, 10 a.m., Our Lady of Hope, Philadelphia
Saturday, April 30, 10 a.m., Our Mother of Good Counsel, Bryn Mawr
Sunday, May 1, 11 a.m., Sacred Heart of Jesus, Philadelphia
Thursday, May 5, 4 p.m., Our Lady of the Sacred Heart, Hilltown
Saturday, May 7, 11 a.m., Our Lady of Mount Carmel, Philadelphia
Sunday, May 8, 10 a.m., St. Ambrose, Philadelphia
Thursday, May 12, 4 p.m., St. Monica, Philadelphia
Sunday, May 15, 1 p.m., Our Mother of Consolation, Philadelphia
Thursday, May 19, 4 p.m., Our Lady of Good Counsel, Southampton
Sunday, May 22, 10 a.m., St. Malachy, Philadelphia

CELEBRANT: MOST REVEREND MICHAEL J. FITZGERALD
Auxiliary Bishop of Philadelphia

Saturday, February 12, 10 a.m., St. Bernadette, Drexel Hill
Sunday, February 20, 10 a.m., St. John the Baptist, Ottsville
Saturday, February 26, 4 p.m., St. Thomas More (South Coventry), Pottstown
Saturday, March 5, 11 a.m. and 2 p.m., SS. Philip and James, Exton
Sunday, March 6, 11 a.m., St. Bridget, Philadelphia
Thursday, March 10, 5 p.m., St. Patrick, Norristown
Saturday, March 12, 10 a.m., St. Patrick, Kennett Square
Sunday, March 13, 10 a.m., St. Charles Borromeo, Drexel Hill
Saturday, March 19, 10 a.m. and 1 p.m., St. Cornelius, Chadds Ford
Sunday, March 20, 12 Noon, St. Isaac Jogues, Wayne
Thursday, March 24, 4 p.m., St. Charles Borromeo, Bensalem
Sunday, March 27, 10 a.m., St. Gabriel, Philadelphia
Tuesday, March 29, 4 p.m., St. David, Willow Grove
Thursday, March 31, 4 p.m., St. John Baptist Vianney, Gladwyne
Saturday, April 2, 10 a.m. and 1 p.m., St. Mary, Schwenksville
Sunday, April 3, 10 a.m., St. Francis de Sales, Lenni
Tuesday, April 5, 6 p.m., Our Lady of the Assumption, Strafford
Thursday, April 7, 4 p.m., St. Basil the Great, Kimberton
Saturday, April 9, 10 a.m., Visitation B.V.M., Philadelphia
Saturday, April 23, 9 a.m. and 1 p.m., St. Katharine of Siena, Wayne
Saturday, April 30, 10 a.m. and 2 p.m., SS. Simon and Jude, West Chester

CELEBRANT: MOST REVEREND EDWARD M. DELIMAN
Auxiliary Bishop of Philadelphia

Wednesday, March 9, 7 p.m., Holy Name of Jesus, Philadelphia
Tuesday, March 15, 4 p.m., SS. Peter and Paul, West Chester
Wednesday, March 16, 6 p.m., St. Peter, West Brandywine
Thursday, March 17, 4 p.m., St. Cyril of Jerusalem, Jamison
Saturday, March 19, 10 a.m. and 2 p.m., Mary, Mother of the Redeemer, North Wales
Sunday, March 20, 10 a.m., St. Paul, Norristown
Tuesday, March 22, 4 p.m., St. Teresa of Avila, Norristown
Thursday, March 24, 4 p.m., St. Cecilia, Philadelphia
Sunday, March 27, 12 Noon, St. Colman, Ardmore
Tuesday, March 29, 5 p.m., St. Gabriel of the Sorrowful Mother, Stowe
Wednesday, March 30, 4 p.m., St. Francis Xavier, Philadelphia
Thursday, March 31, 4 p.m., St. Francis of Assisi, Springfield
Tuesday, April 5, 4 p.m., Holy Saviour, Norristown
Thursday, April 7, 4 p.m., St. Frances Cabrini, Fairless Hills
Saturday, April 23, 9 a.m. and 12 Noon, St. Teresa of Calcutta, Schwenksville
Saturday, April 30, 10 a.m. and 1 p.m., St. Agnes, West Chester
Thursday, May 5, 4 p.m., St. Agnes, Sellersville
Tuesday, May 24, 5 p.m., St. Titus, Norristown
Saturday, May 28, 10 a.m. and 2 p.m., St. Rocco, Avondale
Sunday, May 29, 11 a.m., St. Rocco, Avondale

CELEBRANT: MOST REVEREND EDWARD J. ADAMS
Titular Bishop of Scala

Saturday, March 5, 5 p.m., St. James, Elkins Park
Saturday, March 12, 11 a.m., St. Martin of Tours, New Hope
Saturday, March 19, 10 a.m., St. Ignatius of Antioch, Yardley
Tuesday, March 22, 4 p.m., St. Robert Bellarmine, Warrington
Thursday, March 24, 4 p.m., St. Joseph, Warrington
Saturday, March 26, 10 a.m., St. Katherine of Siena, Philadelphia
Thursday, March 31, 4 p.m., St. Albert the Great, Huntingdon Valley
Saturday, April 2, 11 a.m., St. John the Evangelist, Morrisville
Thursday, April 21, 6 p.m., Assumption B.V.M., Feasterville
Saturday, April 23, 11 a.m., Our Lady Help of Christians, Abington
Thursday, April 28, 4 p.m., St. Mark, Bristol
Saturday, April 30, 4 p.m., St. Thomas Aquinas, Croydon
Saturday, May 7, 10 a.m., Our Lady of Guadalupe, Buckingham
Saturday, May 14, 1 p.m., Christ the King, Philadelphia
Saturday, June 11, 4 p.m., St. Martin of Tours, Philadelphia